Narlıdere Bayan Temizlikçi

Narlıdere Bayan Temizlikçi

Narlıdere, İzmir’in en büyük ilçelerin den birisidir. Narlıdere de yapılan yeni binalar hız kazanmıştır. Bugün sizlere Narlıdere bayan temizlikçi hakkında kısa ve öz olacak şekilde bir takım bilgiler vereceğiz. Narlıdere çok eski zamanlar da yerleşim yeri olarak kullanıldığı için günümüzde halen bir çok eski bina ve yapı mevcuttur. İşte bu yüzden Narlıdere evlerinde bir takım temizlik problemleri sorun olmakta.

Narlıdere de temizlik problemleri özellikle evler için bir sorun teşkil ediyor. Eğer büyük bir aileyseniz veya memursanız Narlıdere ev temizliği için yeterli zamanınız olmayabilir bu gayet doğrudur. Narlıdere ev temizliği ise en az 3 4 haftada bir kesin olması gerekir. Aksi halde eviniz de böcek, örümcek yuvalaması olabilir ve pis koku olabilir.

Sizler için Narlıdere bayan temizlikçi hizmetimizi en iyi şekilde sunmaya devam ediyoruz. Narlıdere temizlikçi bayan hakkında kısaca bahsedelim. Biz Narlıdere ev temizlik şirketi ile altta vereceğimiz numaradan iletişim kurduğunuz halde randevu alarak Narlıdere bayan temizlikçi hizmetimiz den faydalanırsınız.

Narlıdere evinize sabahın erken saatlerinde gelen temizlik personelimiz temizlik malzemeleri ile gelir. Sizin söyleyeceğiniz temizliği en iyi şekilde yapmaya başlar. Narlıdere bayan temizlikçi önce camların detaylı temizliğine başlar. Cam temizliği çok titizlik gerektiren bir iştir. Önce camınızı silen Narlıdere bayan temizlikçi daha sonra camınızı kurulamak için cam temizlik aletiyle kurular ve camda hiç bir leke kalmadığın dan emin olur. Daha sonra cam temizliğinin en önemli kısımlarından biri olan pervazları ilaçlı suyla temizleyerek bembeyaz bir pervaz yapar.

Cam temizliğinin ardından tuvalet ve banyo temizliğine geçilir. Tuvalet temizliği için Narlıdere bayan temizlikçi yerlere hipo ve kireç sökücü dökerek parlamasını ve kirin giderilmesini sağlar. Son adım olarak zemin temizliği yapılarak eviniz hazır bir şekilde teslim edilir.

Sizler de Narlıdere bayan temizlikçi hizmetimiz den faydalanmak istiyorsanız 0232 362 01 00 numaramız dan biz Narlıdere temizlik şirketini istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Narlıdere bayan temizlikçi 4 yıllık tecrübeye sahip olup işini en iyi şekilde yapar. Müşteri memnuniyetini önemseyen bir firmayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*